Babylon’un yeni mekanı Babylon Kilyos kapılarını açtı…

0

İSTANBUL’UN YENİ KAÇIŞ NOKTASI: BABYLON KİLYOS

Babylon’un yeni mekanı Babylon Kilyos kapılarını açtı… Mavi ve yeşili bir arada sunan mekan, 12 ay boyunca açık kalacak.

İstanbul’da Kilyos yolu üzerinde Demirciköy mevkiinde yer alan Babylon Kilyos, geçtiğimiz ay açıldı. Kısa sürede şehrin yoğunluğundan kaçıp denizin ve doğanın tadını çıkarmak isteyenlerin buluşma noktası haline gelen mekanda; kumsalın ve Kilyos ormanlarının bir araya geldiği bir atmosfer sunuluyor.

Ekolojik mimarisi ve tasarımıyla öne çıkan Babylon Kilyos, İstanbul yakınlarında çoğu sahil mekanının aksine sadece yaz aylarında değil yıl boyunca açık kalacak. Babylon’un daima iyi müzik anlayışını Kilyos’a taşıyan mekan yıl boyunca çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Ege ve Akdeniz mutfağı Karadeniz kıyısında

Babylon Kilyos’un çok çeşitli yemek seçenekleri sunan restoranı, Ege ve Akdeniz mutfağını Karadeniz kıyısına taşıyor. Restoranın menüsünde meze ve salataların yanı sıra et ve balık seçenekleri ile özel günlük yemekler yer alıyor.

Babylon Kilyos’ta ayrıca yaz ayları boyunca kurulu food truck’lar ile hamburger, döner ve pide gibi alternatif lezzetler de sunuluyor. Beach Bar’da ise taze meyvelerle hazırlanan enfes kokteyller sıcak yaz günlerine serinlik katıyor.

BabylonKilyos2

Share.

Comments are closed.