FERİDUN DÜZAĞAÇ SANAT PERFORMANCE’TA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR

0

Rock müziğin en iyi temsilcilerinden Feridun Düzağaç İstanbul’da Sanat Performance sahnesinde geniş repertuvarı ile müzikseverlere özel bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.
Sanatçının Alev Alev, Beni Bırakma, Düşler Sokağı gibi dillere pelesenk olmuş şarkılarını seslendireceği bu özel gecede ünlü müzisyen sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.
Aşk şarkılarının sevilen sesi Feridun Düzağaç 16 Mart Cumartesi günü 22:00’da Sanat Performance sahnesinde sevenleriyle bir araya gelecek.

İlk kez Mersin’de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988’de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu Tını grubuyla başladı. 1990’lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödülleri’nde “Beni Bırakma” şarkısına çektiği klip ile Yılın Klibi Ödülü’ne layık görüldü. 
Feridun Düzağaç müziğin yanısıra televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı. 2005 yapımı “Gece 11.45”, 2007 yapımı “2 Süper Film Birden” ve 2008 yapımı “Aşk Tutulması” isimli sinema filmleri ile “Derman” ve “Binbir Gece” dizilerinde kamera önüne geçti.

www.sanatperformance.com

Share.

Comments are closed.