Careme Restaurant İstanbul ve İzmir’de

0

Careme Restaurant İSTANBUL
Türk mutfağına farklı yorumlar katarak hazırlanan lezzetli et yemekleri, birbirinden özel sunumlarıyla Careme Restaurant’ta et severlerle buluşuyor. En lezzetli dana ve kuzu et yemeklerini açık büfe salata ve sınırsız soft içecekle birleştiren Careme Restaurant, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanyasıyla tüm misafirlerini bekliyor.

Lokasyon olarak iş ve alışveriş dünyasının en aktif olduğu noktada bulunan Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde yer alan Careme Restaurant, birbirinden lezzetli ve avantajlı et menüsü ile özellikle çalışanlar için güzel bir öğlen arası alternatifi oluyor.
En lezzetli dana ve kuzu et yemeklerini açık büfe salata ve limitsiz soft içecekle birleştiren Careme Restaurant, 31 Aralık tarihine kadar saat 12.00-15.00 arasında bu özel menüyü sadece 60 TL’ye et severlerle buluşturuyor. Sodexo ve Ticket gibi yemek kartlarının da kullanılabildiği Careme Restaurant, bu avantajlı kampanyası ile özellikle çalışan kesimin tercihi oluyor.
HİZMET SAATLERİ: 12:00 – 23:00, Esentepe Mah.Büyükdere Cad. No:177 – Şişli, Yer : 2.Kat
Tel : 0212 386 10 02
careme@wyndhamgrandlevent.com
www.wyndhamgrandlevent.com

Careme Restaurant İZMİR

Carême Restaurant, uluslararası mutfaklardan özenle seçilmiş yaratıcı örnekler ve farklı yorumlarla hazırlanan Türk mutfağına ait lezzetleri, a la carte hizmetiyle sunmaktadır. Terasının hakim olduğu manzarası ile ister romantik bir akşam, ister dostlarla birlikte yaşanacak özel bir gece için olsun canlı piyano müziği eşliğinde şık bir akşam yemeğinin tadına varabileceğiniz Carême Restaurant; Wyndham Grand İzmir Özdilek’te misafirlerini ağırlamakta.
İnciraltı Cad. No:67 35340 Balçova, İzmir 0232 292 13 00 careme@wyndhamgrandizmir.com
www.caremerestaurantizmir.com

Share.

Comments are closed.