Dorock XL’ta kendine #YerAç

0

Dorock XL:
Türkiye’de İstanbul’un en köklü alternatif müzik mekanlarından Taksim Dorock, 2015 yazında yeni içeriği ve genişletilmiş konsepti ile “Dorock XL” ismiyle Kadıköy’de hayata geçti. Açıldığı günden bu yana binlerce İstanbullu’yu ağırlayan Dorock XL, kısa sürede şehrin en favori mekanları arasında ilk sıralardaki yerini aldı.

İstanbul Kadıköy’ün en işlek caddelerinden birinde yer alan Dorock XL, her yaştan müşterisine 2000m2’lik dev alanında üç farklı konseptte hizmet veriyor.

Stage, Cafe&Bistro ve Baze E-Sports Cafe&Bar içerikleri ile haftanın 7 günü 08:00-04:00 saatleri arasında açık olan Dorock XL, müzik ve spor tutkunları için oldukça kapsamlı bir tesis.

Stage:
İstanbul’un en büyük, ses ve ışık sistemi ile en çok tercih edilen kapalı canlı müzik sahnelerinden birine sahip olan Dorock XL, Stage alanında haftanın her günü iki farklı ismi ağırlıyor. Yerli ve yabancı çeşitli müzik tarzlarından usta müzisyenlerin performans sergiledikleri Dorock XL Stage, genç isimlere de sahnesinde yer veriyor. Müzikseverlerin zevklerine göre mutlaka bir alternatif bulabildikleri Dorock XL Stage, konforlu alanı ve iyi müziği ile ilgi çekiyor.

Dorock XL Stage, ayrıca üniversite festivallerinden, partilere uzanan geniş skalası ile özel içerikli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Dorock XL Cafe & Bistro günün her saati açık Dünya Mutfağı ile hizmetinizde.

Türkiye’nin ilk ve tek e-spor barı olan Dorock XL Baze E-SpSports Cafe&Bar, oyun dünyasına ve spora ilgi duyan herkes için oldukça kapsamlı bir içerikle hizmet veriyor. Dünya üzerinden online oyun ve spor karşılaşmalarının dev ekranlarından takip edilebildiği alanda, yemek servisi de devam ediyor. Son dönemin en ilgi çeken alanlarından, milyonlarca takipçisi olan oyunlar bu şekilde İstanbullular’ın ayağına kadar gelmiş oluyor. Ayrıca futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi spor dallarının uluslararası maçları da Dorock XL’ın Baze alanında sporseverler ile buluşuyor.


Dorock XL Stage, ayrıca üniversite festivallerinden, partilere uzanan geniş skalası ile özel içerikli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor…

Kasım Program:

19 Kasım Pazartesi, ZERRİN METE ft. ZERO BAND, Giriş Ücretsizdir.

21 Kasım Çarşamba, NURİ HARUN ATEŞ, Bilet fiyatı ayakta 40.-TL, Sonrasında: YAKUP GÜNER

22 Kasım Perşembe, FREDDIE MERCURY SHOW, Bilet fiyatı ayakta 30.-TL, Sonrasında: FATMA BABA

www.dorockxl.com

 

Share.

Comments are closed.