Galeri Bu Pavilion’da 42 sanatçının eserleri…

0

Galeri Bu Pavilion, 15.06.2019 – 15.07.2019 tarihleri arasında “All in One’01” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Online çağdaş sanat platformu Art50.net ve Galeri Bu Pavilion’un farklı disiplinlerden 42 sanatçısını bir araya getiren sergi, güncel sanat pratiklerinin ve anlatım biçimlerinin bir arada olduğu zengin bir dile sahip. Sanat piyasası içinde dolaşımı olan birçok ismin yanı sıra, yeni alternatif isim ve yaklaşımların yer aldığı sergide resim, heykel, fotoğraf, video, yerleştirme, illüstrasyon gibi birçok alandan çalışmalar yer alıyor.

Galeri Bu Pavillion, sanat piyasasından çözüm ortakları, girişimciler ve farklı kurumlarla iş birliği halinde önümüzdeki süreçlerde periyodik olarak devam ettireceği ‘’All in One’’ seçkileri ile yeni bir keşif alanı yaratmayı amaçlıyor. Galata Serdar-ı Ekrem Caddesi’nde bulunan Galeri Bu binasının girişinde Nisan 2019’da bir proje mekanı olarak faaliyete başlayan Galeri Bu Pavilion, tasarımcılar, sanat alanından alternatif girişimler ve sektörün tüm aktörleri ile etkileşim içinde olup, yeni projeler geliştiren güncel bir mekan olarak farklı ve alternatif etkinliklere ev sahipliği yapacak.

 “All in One” sergisi, sanatçıların farklı dönemlerde yaptıkları çalışmaları ve yeni arayışlarını ortaya koyarken sanat piyasasında son dönemlerde dikkat çeken “ulaşılabilir sanat” olgusunun üzerinde duruyor.

All in One’01“ sergisi 15 Haziran – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında Pazar ve Pazartesi günleri hariç her gün 12.00 – 19.00 arası Galeri Bu Pavillion’da ziyarete açık olacak.*

*Basın bülteninden alınmıştır.

İletişim ve Detaylı bilgi için:

Galeri Bu Pavillion

Şahkulu Mahallesi, Serdar – ı Ekrem Caddesi, No:11 Galata/Beyoğlu

(0212) 243 91 93

ww.galeribu.com

Share.

Comments are closed.