Tiyatro Oyunlarından Seçmeler…

0

BABA SAHNE

Don Kişot’um Ben

Yazan: Miguel de Cervantes Saavedra

Yöneten: Emrah Eren

Oyuncular: Ozan Güven, Günay Karacaoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Yüsra Geyik, Dilşat Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar

04-05-16-17 Aralık Saat: 20.30

Aşk Ölsün

Yazan: Murat İpek

Yöneten: Barış Dinçel

Oynayan: Günay Karacaoğlu

16 Kasım Saat: 20.30

15-29 Aralık Saat: 16.00

Bir Baba Hamlet

Yazan: Sebastian Seidel

Çeviren: Yücel Erten

Yöneten: Emrah Eren

Oyuncular: Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu

02-12-13-14 Aralık Saat: 20.30

Kanlı Komedya “Caligula”

Yazan: Stefan Tsanev

Yöneten: Ragıp Yavuz

Oyuncular: Levend Öktem, Ahmet Saraçoğlu, Ecem Üstündağ, Pınar Coşkun

08 Aralık Saat: 16.00

09-23 Aralık Saat: 20.30

Caferağa mah. Bahariye Cad. Sakızgülü Sok. No 31 / 37 Kadıköy

Tel: 0216 700 11 11

www.babasahne.com

CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ

Yaşamaya Dair

Uyarlayan-Yönetmen: Genco Erkal

Oyuncular: Genco Erkal, Tülay Günal

16 – 18 Kasım Saat: 20.30

39 Basamak

Yazan: Patrick Barlow

Yöneten: Mehmet Birkiye

Oynayanlar: Demet Evgar, Engin Hepileri, Bülent Şakrak, Okan Yalabık

17 Kasım Saat: 16.00 – 19.00

Kaldırım Serçesi

Yazan: Başar Sabuncu

Yöneten: Yiğit Sertdemir

Oynayanlar: Tülay Günal, Cemil Büyükdöğerli, Yeşim Sarı

23 – 24 Kasım Saat: 20.30

Ölün Bizi Ayırana Dek

Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan, Ebru Cündübeyoğlu

Yöneten: Hakan Yılmaz

Oynayanlar: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan

01 Aralık Saat: 20.00

Arzu Tramvayı

Yazan: Tennessee Williams

Yöneten: Hira Tekindor

Oynayanlar: Zerrin Tekindor, Onur Saylak, Şebnem Bozoklu, İbrahim Selim, Tahir Yılmaz, Onur Gürçay, Asena Girişken, Melih Düzenli, Özer Keçeci, Beste Güven

05 Aralık Saat: 20.30

Erkek Arkadaşım Bir Feminist

Yazan: Samantha Ellis

Yöneten: Ali Altuğ

Oynayanlar: Gonca Vuslateri, Fırat Tanış

08 Aralık Saat: 20.00

Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No: 11 Caddebostan

Tel: 0216 467 36 00

www.ckm.kadikoy.bel.tr

DASDAS

Ivanov

Yazan: Anton Çehov

Yönetmen: Saim Güveloğlu

Oyuncular: Tansu Biçer, Kerem Arslanoğlu, Sezer Arıçay, Şehsuvar Aktaş, Tülin Özen, Şehsuvar Aktaş

14 – 20 – 30 Kasım Saat: 20.30

Çok Satanlar

Yazan: Laura Eason

Yönetmen: Volkan Yosunlu

Oyuncular: A. Tansu Taşanlar, Oya Unustası

15 – 26 Kasım Saat: 21.00

Hedda Gabler

Yazan: Henrik Ibsen

Yönetmen: Mehmet Birkiye

Oyuncular: Demet Evgar, Tuğrul Tülek, Osman Karakoç, Yeşim Koçak, Tolga Çiftçi, Nazan Diper, Merve Satılan

16 Kasım Saat: 16.00 – 20.30

Westend

Yazan: Moritz Rinke

Oyuncular: Mert Fırat, Tülin Özen, Naz Çağla Irmak, Evren Bingöl, Pervin Bağdat, Gün Koper

18 Kasım Saat: 20.30

01 – 15 – 17 Aralık Saat: 20.30

Güle Güle Diva!

Yazan – Yönetmen: Firuze Engin

Oyuncu: Selen Uçer

19 Kasım Saat: 21.00

Timsah

Yazan: Tom Basden

Yönetmen: Mert Fırat, Volkan Yosunlu

Oyuncular: Erkan Avcı, Ferit Aktuğ, Özgün Aydın, Hazal Türesan

23 – 28 Kasım Saat: 20.30

Joseph K.

Yazan: Tom Basden

Oyuncular: Mert Fırat, Didem Balçın, Onur Dilber, Özgün Aydın

24 Kasım Saat: 20.30

Ormanlardan Hemen Önceki Gece

Yazan: Bernard-Marie Koltès

Yönetmen: Biriken (Melis Tezkan, Okan Urun)

Oyuncu: Rıza Kocaoğlu

30 Kasım Saat: 20.30

Zengin Mutfağı

Yazar: Vasıf Öngören

Yönetmen: Şener Şen – Doğu Yaşar Akal

Oyuncular: Şener Şen, Gizem Ergün, Onay Kaya, Uğur Arda Başkan, Kutay Sandıkçı

02 – 03 – 09 – 10 Aralık Saat: 20.00

Vahşet Tanrısı

Yazan: Yasmina Reza

Yönetmen: Celal Kadri Kınoğlu

Oyuncular: Binnur Kaya, Güven Kıraç, Tilbe Saran, Levent Ülgen

07 Aralık Saat: 16.00

16 Aralık Saat: 20.30

Metropol İstanbul Atatürk Mah. Ataşehir Bulv. 34758 Ataşehir

www.dasdas.com.tr

MODA SAHNESİ

Yeni Bir Şarkı (La Musica Deuxieme)

Yazan: Marguerite Duras

Yöneten: Kemal Aydoğan

Oynayanlar: Melis Birkan, Caner Cindoruk

12-13-14 Aralık Saat: 20.30

14 Aralık Saat: 16.00

Bütün Çılgınlar Sever Beni

Yazan: Stefan Tsanev

Yöneten: Kemal Aydoğan

Oynayanlar: Mert Fırat, Öznur Serçeler, Çağlar Yalçınkaya

23 Kasım Saat: 16.00-20.30

Hamlet

Yazan: William Shakespeare

Yöneten: Kemal Aydoğan

Oynayanlar: Onur Ünsal, Esra Kızıldoğan, Kübra Kip, Murat Tüzün, Timur Acar, Mert Şişmanlar

30 Kasım Saat: 20.30

Kıyı

Yazan: Wajdi Mouawad

Yöneten: Kemal Aydoğan

Oynayanlar: Onur Ünsal, Uluç Esen, Caner Erdem

27 Kasım Saat: 20.30

Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. (Bahariye Cad.) Halil Ethem Sk. No.34/27 Kadıköy

Tel: 0216 330 58 00

www.modasahnesi.com

OYUN ATÖLYESİ

Kundakçı

Yazan: Grigory Gorin

Yönetmen: Muharrem Özcan

Oyuncular: Tuna Kırlı, Devrim Özder Akın, Muharrem Özcan, Tuğba Çom Makar, Tuğçe Karaoğlan, Gözde Kırgız, Timuçin Başgül, Sedat Bilenler

26-27-28 Kasım Saat: 20.30

Pencere

Yazan: David Hare

Yönetmen: Birkan Uz

Oyuncular: Esra Bezen Bilgin, Haluk Bilginer, Kürşat Demir

02-03 Aralık Saat: 20.30

Daha İyi Günlerimiz Olmuştu

Yazan: Szabolcs Hajdu

Yönetmen: Muharrem Özcan

Oyuncular: Tuna Kırlı, İpek Türktan Kaynak, Pınar Çağlar Gençtürk, Tolga İskit, Sena Başdoğan, Berke Karabıyık

21-22 Kasım Saat: 20.30

Araba Kullanmayı Nasıl Öğrendim

Yazan: Paula Vogel

Yönetmen: Sami Berat Marçalı

Oyuncular: Ö. Zeynep Dinsel, Berk Hakman, Yasemin Çolak, Yezdan Kayacan, İnci Sefa Cingöz

17-24 Kasım Saat: 16.00

23 Kasım Saat: 20.30

Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cad. No:3 Moda Kadıköy-İstanbul

Tel: 0216 345 39 39

www.oyunatolyesi.com

TOY İSTANBUL

Yak Bunu

Yazan: Lanford Wilson

Yöneten: Sami Berat Marçalı

Oyuncular: Toprak Can Adıgüzel, Büşra Develi, Sertan Erkaçan, Hakan Kurtaş

15 – 22 Kasım Saat: 20.30

Hipokrat

Yazan: Erdi Işık

Yöneten: Kayhan Berkin

Oyuncular: Kenan Ece, Canan Ergüder

16 – 23 – 30 Kasım Saat: 20.30

Red Light Kışı

Yazan: Adam Rapp

Yöneten: Edip Tepeli

Oyuncular: Gün Koper, Ayşecan Tatari, Ali Yoğurtçuoğlu

17 Kasım Saat: 17.30

Tanrı’nın Eli

Yazan: Robert Askins

Yöneten: Kerem Pilavcı

Oyuncular: Cansu Diktaş, Barış Gönenen, Şencan Güleryüz, Şenay Gürler, Alp Özbayram

19 – 28 Kasım Saat: 20.30

Yalnızlıkla Nasıl Savaşılır?

Yazan: Neil LaBute

Yöneten: Serkan Üstüner

Oyuncular: Faruk Barman, Bedir Bedir, Tuğçe Tanış

20 – 27 Kasım Saat: 20.30

Sahibinden Kiralık

Yazan: Özen Yula

Yöneten: Melis Tezkan, Okan Urun

Oyuncular: Meral Çetinkaya, Ozan Güçlü, Yusuf Sefaoğlu, Semi Sırtıkkızıl, Zeynep Su Topal, Aytaç Uşun

26 – 29 Kasım Saat: 20.30

05 – 12 Aralık Saat: 20.30

Benimle Gelir Misin?

Yazan: Ebru Nihan Celkan

Yönetmen: Sami Berat Marçalı

Oyuncular: Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Elif Ürse

21 Kasım Saat: 20.30

Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No:3 Şişli

Tel: 0212 970 28 69

www.toyistanbul.com

UNIQ HALL

Aşk Geçmişim

Yazar: D. C. Jackson

Yönetmen: Tuğrul Tülek

Oyuncular: Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu, Melisa Doğu

19 – 23 Kasım Saat: 20.30

12 Aralık Saat: 20.30

Lal Hayal

Yazan: Sevilay Saral

Yönetmen: Ezel Akay, Aysel Yıldırım

Oyuncu: Songül Öden

29 Kasım Saat: 20.30

Kürk Mantolu Madonna

Yazan: Sabahattin Ali

Yönetmen: Engin Alkan

Oyuncular:Tuba Ünsal, Engin Alkan, Alper Saldıran, Sercan Badur, Lila Gürmen, Sacide Taşaner, Emrah Altıntoprak, Özge Özel, Gökdağ Yalçın

03 Aralık Saat: 20.30

Evlat

Yazan: Florian Zeller

Yönetmen: İ̇brahim Çiçek

Oyuncular: Onur Saylak, Cem Yiğit Üzümoğlu,Sezin Akbaşoğulları, Şükran Ovalı, Esra Bağışgil, Burakcan Doğan

13 Aralık Saat: 20.30

Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer

Tel: 0850 850 86 47

www.uniqistanbul.com

ZORLU PSM

Gerçek

Yazan: Florian Zeller

Yönetmen: Mehmet Ergen

Oyuncular: Kubilay Tunçer, Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Özge Özder

13 Kasım Saat: 20.30

05 – 12 Aralık Saat: 20.30

Bir Delinin Hatıra Defteri

Yazan: Nikolay Vasiliyevic Gogol

Yönetmen: M. Cem Emüler

Oynayan: Erdal Beşikçioğlu

14 Kasım Saat: 20.30

Damdaki Kemancı

Yazan: Joseph Stein

Yönetmen: Mehmet Ergen

Oyuncular: Mehmet Ali Kaptanlar, Binnur Kaya, Defne Koldaş, Ceren Gündoğdu, Derman Çinkılıç, Ayşe Nur Köksal, Sidel Mizrahi, Aysan Sümercan

15 – 16 – 20 – 26 Kasım Saat: 20.30

Nina-İçi Doldurulmuş Martıların Hassasiyeti

Yazan: Matéi Visniec

Yönetmen: Erdal Beşikçioğlu

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Elvin Beşikçioğlu, Ünsal Coşar

21 Kasım Saat: 20.30

Metot

Yazan: Jordi Galceran

Yönetmen: Serkan Keskin

Oynayanlar: Mustafa Kırantepe, Sarp Aydınoğlu, Serkan Keskin, Sezin Bozacı

25 Kasım Saat: 20.30

Esaretin Bedeli

Yazan: Stephen King

Yönetmen: Şakir Gürzumar

Oyuncular: Kerem Alışık, Kaan Taşaner, İştar Gökseven, Fuat Onan, Erhan Alpay, Hasan Erdem, Yiğit Pakmen, Mert Doğan, Murat Yılmaz, Umut Avcı,

17 Kasım Saat: 20.30

Lal Hayal

Yazan: Sevilay Saral

Yönetmen: Ezel Akay, Aysel Yıldırım

Oyuncu: Songül Öden

06 Aralık Saat: 20.30

39 Basamak

Yazan: Patrick Barlow

Yöneten: Mehmet Birkiye

Oynayanlar: Demet Evgar, Engin Hepileri, Bülent Şakrak, Okan Yalabık

07 Aralık Saat: 16.00-20.30

Pencere

Yazan: David Hare

Yönetmen: Birkan Uz

Oyuncular: Esra Bezen Bilgin, Haluk Bilginer, Kürşat Demir

09 Aralık Saat: 20.30

Don Kişotum Ben

Yazan: Miguel de Cervantes Saavedra

Yönetmen: Emrah Eren

Oyuncular: Ozan Güven, Günay Karacaoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, İbrahim Aladağ

10 Aralık Saat: 20.30

Levazım Mah. Koru Sok. No:2/PSM/70 Zincirlikuyu, Beşiktaş

Tel: 0850 222 67 76

www.zorlucenterpsm.com

Share.

Comments are closed.