Aşk Listesi Kats Sahne’de…

0

Aşk Listesi Kats Sahne’de …

Onur Şenay, Pamela Spence ve Ümit İlban’ın oynadığı, Özdemir Çiftçioğlu’nun yönettiği, Menekşe Uçaroğlu’nun çevirdiği Tiyatro Şenay yapımı olan “Aşk Listesi’’ adlı romantik komedi ! Nisan’dan itibaren izlenebilir.

Aşk listesi 1

Oyun öncesi misafirlerden alınan “Aşkınızda aradığınız 10 özellik nedir?’’ sorularının cevabı oyuncular tarafından kullanılarak interaktif bir gece yaşayan misafirler keyifli dakikalar geçirdi.

Oyun Hakkında: Hayallerinizde yarattığınız kadının ya da erkeğin nasıl olmasını dilerdiniz? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah  gözlü… Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl… Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı… Zengin, fakir ya da idare eder.  Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri? Ya da hayallerinizdeki insan; duygusal, aşk dolu, yumuşak, anlayışlı, yani belirgin bir fiziksel özelliği olmayan sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri olsaydı ne olurdu? Bu sorulara yanıt arayan keyifli oyunda, tiyatro salonu izleyicilerin kahkahaları ile renkleniyor. Biletler Biletix ve Kats Sahne gişelerinde…

Aşk listesi 2Oyunun nisan ve mayıs ayı etkinlik takvimi:

Nisan Ayı:

1 Nisan Cuma – 20:30, 6 Nisan Çarşamba – 20:30, 8 Nisan Cuma – 20:30,
16 Nisan Cumartesi – 20:30, 17 Nisan Pazar – 16:00, 29 Nisan Cuma – 20:30

Mayıs Ayı:

5 Mayıs Perşembe – 20:30, 8 Mayıs Pazar – 16:00,

10 Mayıs Salı – 20:30, 27 Mayıs Cuma – 20:30

Kats Sahne Nedir? Kültürel ve deneyimsel aktivitelerin merkezi Kats Sahne, Türkiye’ye yenilikçi bir performans anlayışı getiriyor. 3 ay önce kurulan Kats Sahne, oyunlardan kabarelere, konserlerden workshoplara, kişisel gelişim çalışmalarından atlı okçuluğa kadar bir çok etkinliği bünyesinde bulunduran bir deneyim sunuyor. Kamuran Akkor ve Tiyatro Şenay’ın hayallerini gerçekleştirmek için kurdukları mekan, benzersiz bir sanat projesi niteliğinde.

Kats Sahne adres: Müselles Sokak No:3 Esentepe – Şişli / İstanbul

İletişim: 0 212 263 10 63, www.katssahne.com

Share.

Comments are closed.