Ankara Nisan Ayı Konserlerinden Seçmeler…

0

BİLKENT SENFONİ ORKESTRASI

 

İhsan Doğramacı Özel Konseri

Şef: Gürer Aykal

Solist: Gülsin Onay, piyano

Saygun Filarmoni Korosu

Koro Şefi: Çiğdem Aytepe

Program: S. Rachmaninov, Piyano Konçertosu No.2, Do minör, Op.18

G. Holst, Gezegenler, Op.32

03 Nisan Saat: 20.00

Bilkent Müzik Günleri IV

Taze, Dinamik ve Ustalıkla

Duo Brio

Özberk Miraç Sarıgül, gitar

Elif Kara, piyano

Program: M. Giuliani, Grand Duo, La majör

 

Orenda Quintett

İlkim Bektaş, flüt

Elif Naz Ateş, obua

İlayda Yılmaz, klarnet

Zeynep Bilgesu Bozkaplan, fagot

Okan Korkmaz, korno

Program: F. Danzi, Kentet, Op.56 No.1, Si bemol major

F. Farkas, Macar Antik Dansları

10 Nisan Saat: 20.00

 

Çocukların Konserleri 1

Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası

Bilkent Çocuk Senfoni Orkestrası

Erken Müzik Eğitimi Programı Çocuk Korosu

Şef: Rustam Rahmedov

Solist: Kerem Erşahin, fagot

Nil İpek Şabi, keman

Program: A. Vivaldi, Fagot Konçertosu, La minör, RV.497

W.A. Mozart – F. Kreisler, Haffner Serenade, KV.250, Rondo

Disney Filmlerinden Şarkılar

19 Nisan Saat: 20.00

 

Çocukların Konserleri 2

Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası

Bilkent Çocuk Senfoni Orkestrası

Erken Müzik Eğitimi Programı Çocuk Korosu

Şef: Rustam Rahmedov

Solist: Arcan İsenkul, viyola

Doğa Ekinci, keman

Hüma Beyza Ünal, fagot

Program: C.M. von Weber, Andante e rondo ongarese, Op.35

W.A. Mozart, Keman Konçertosu No.4, Re majör, KV.218

A. Vivaldi, Fagot Konçertosu, La minör, RV.497

Disney Filmlerinden Şarkılar

20 Nisan Saat: 20.00

 

İspanyol Zarafeti

Şef: Mei Ann Chen

Solist: Andreas Brantelid, viyolonsel

Program: E. Chabrier, España, Orkestra için Rapsodi

E. Lalo, Viyolonsel Konçertosu, Re minör

J. Turina, Danzas fantásticas

G. Bizet, Carmen Süiti No.1

27 Nisan Saat: 20.00

Bilkent Konser Salonu 06800 Bilkent

Gişe: 0312 290 17 75

Tel: 0312 290 22 84

www.bso.bilkent.edu.tr

 

CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI

 

Şef: Antonio Pirolli

Solist: Ferhan Önder, piyano

Ferzan Önder, piyano

Program: F. Poulenc, İki Piyano İçin Konçerto Re Minör Fp. 61

J. Brahms, 2. Senfoni Re Majör Op.73

04-05 Nisan Saat: 20.00

 

Şef: Orhun Orhon

Solist: Perihan Artan Nayıri, soprano

Program: R. Strauss, Son Dört Şarkı

L. V. Beethoven, Senfoni No: 8

12 Nisan Saat: 20.00

Şef: Can Okan

Solist: Onur Türkeş flüt

Program: M. Ravel, Ölü Bir Prenses İçin Pavan

J. Ibert, Flüt Konçertosu

F. Liszt Les Preludes, Senfonik Şiir

F. Liszt, Dante Senfonisinden “Inferno”

19 Nisan Saat: 20.00

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri

Şef: Cemi’i Can Deliorman

Solist: Ada Canatan, arp

Program: G. F. Handel, Arp Konçertosu Si Bemol Majör Hwv 294

S. Prokofıev, Peter Ve Kurt

23 Nisan Saat: 14.00-17.00

Talatpaşa Bul. No: 38, 06330 Opera

Tel: 0312 310 72 90

www.cso.gov.tr

 

IF PERFORMANCE HALL

 

Evet Ne Söylüyoduk

05 Nisan Saat: 22.00

 

Hey Douglas

06 Nisan Saat: 22.00

 

Jehan Barbur

09 Nisan Saat: 22.00

Pinhani

10 Nisan Saat: 22.00

Yeni Türkü

11 Nisan Saat: 22.00

Evrencan Gündüz

13 Nisan Saat: 22.00

Gülin

16 Nisan Saat: 22.00

 

Can Bonomo

17 Nisan Saat: 22.00

Ouzo Bozooka & Eskiz

18 Nisan Saat: 22.00

 

Aga B

20 Nisan Saat: 22.00

 

Yaşlı Amca

22 Nisan Saat: 22.00

 

Melike Şahin

23 Nisan Saat: 22.00

Altın Gün

24 Nisan Saat: 22.00

 

Oğuzhan Uğur

26 Nisan Saat: 22.00

 

Nev

27 Nisan Saat: 22.00

 

Tunus Cad. 14/A

Tel: 0312 418 95 06

www.ifperformance.com

 

 

Share.

Comments are closed.