Babylon Çeşme

0

Babylon Çeşme, yenilenen iç mimarisi, plajı ve her daim sunduğu iyi müzikle, doğa ve tatil eğlencesini birleştiriyor. Geniş plajı, dingin koyu, narenciye bahçeleri, Radyo Babylon’un Babylon Çeşme’ye hazırladığı özel radyodan yayılacak müzikleri, partileri,  festivali, gelenekselleşen happy hour’ları, gündüz aktiviteleri, fiber internet bağlantısı ve aileler için çocukların eğlenceli zaman geçirebileceği özel alanı ile tatilcilerin yazlık mekanı olacak.

1000 kişi kapasiteli, 20 dönümlük narenciye bahçesi, portakal ve limon ağaçları arasında Radyo Babylon’dan yükselen özel müziklerin, akşamüstlerinde geceye başlangıç için Babylon’un özel, taze meyvelerle hazırladığı kokteyllerinin, yaza özel ve lokal malzemelerle oluşturulan geniş menüsünün, hızlı internetin, çocuklara yönelik oyun alanının; gelenekselleşen Happy Hour partilerinin olduğu bir plaj düşünün; işte Babylon Çeşme tüm bunları ve daha fazlasını sunmak için yenilenmiş mimarisi ile 6 Haziran’da sezonu açıyor.

Gündüzleri dinginliğe önem veren Babylon Çeşme’de Happy Hour ile birlikte dans başlıyor. Bir İstanbul klasiği Oldies But Goldies de her yaz olduğu gibi bu sezonda da en eğlenceli Çeşme akşamlarını yaşatmak üzere Aya Yorgi koyuna, Babylon Çeşme’ye taşınıyor.

Tel: 0 (232) 712 63 39

Adres: Sakarya Mah. 3143 Sok. No:22/2

Ayayorgi – Çeşme İzmir

www.babylon.com.tr

 

Share.

Comments are closed.