Ankara Mart Ayı Tiyatro Oyunlarından Seçmeler…

0

4 MEVSİM TİYATRO SALONU

 

Aslında Özgürsün

Eser: Duygu Asena

Uyarlayan ve Yönetmen: Ali Kemal Güven

Oyuncular: Emel Çölgeçen, Pelin Öztekin

05 Mart Saat: 20.00

Beyaz

Yazan: Emmanuelle Marie

Yönetmen: Özen Yula

Oyuncular: Derya Alabora, Deniz Çakır

06 Mart Saat: 20.00

Mesut Süre – Tek Kişilik Gösteri

09 Mart Saat: 20.30

 

Yaşamaya Dair

Yazan-Yönetmen: Genco Erkal

Oyuncular: Genco Erkal, Tülay Günal

12 Mart Saat: 20.00

Bir Delinin Hatıra Defteri

Yazan: Nikolay Gogol

Uyarlayan-Yönetmen-Oyuncu: Genco Erkal

13 Mart Saat: 20.00

 

Ölün Bizi Ayırana Dek

Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan, Ebru Cündübeyoğlu

Yönetmen: Hakan Yılmaz

Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan

14 Mart Saat: 20.30

 

Ferhangi Şeyler

Yazan-Yönetmen-Oyuncu: Ferhan Şensoy

18-19 Mart Saat: 20.00

Gayret Mah. 06170 Yenimahalle

Tel: 0312 526 25 38

 

MEB ŞURA SALONU

 

Bülent Emrah Parlak – Bülent Beyin Hikayesi

07 Mart Saat: 20.30

 

Güldüy Güldüy Show – Çocuk Best Of

10 Mart Saat: 18.00

 

Hunililer

Yazan: Emre Özbay

Yönetmen: Ezel Akay

Oyuncular: Bertan Dirikolu,Kerime Obenik,Hasan Eflatun Akay,Emre Kıvılcım,Merve Polat,Tufan Afşar,Hakan Eke,Güliz Gündüz,Bahar Kaplan, Reşit Berker Enhoş

11 Mart Saat: 20.00

 

1984

Uyarlayanlar: Robert Owens, Wilton E. Hall, William A.Miles

Yönetmen: Rutkay Aziz

Oyuncular: Rutkay Aziz, Taner Barlas, Ekin Aksu, Özcan Alpar, Levend Yılmaz, Aytaç Öztuna, Hüseyin Demir, Hüseyin Uçurtma

12-13-14 Mart Saat: 20.00

Hoşgeldin Boyacı

Yazan: Donald Churchill

Yönetmen: Arif Akkaya

Oyuncular: Berna Laçin, Erdal Özyağcılar, Gözde Çetiner

15 Mart Saat: 20.00

 

Kral

Yönetmen: Serkan Üstüner

Oyuncular: Erdal Özyağcılar, Güzin Özyağcılar, Merve Engin, Barış Kıralioğlu, Gözde Çetiner, Ferdi Alver, Burak Tanay

16 Mart Saat: 20.00

Sefiller

Yazan: Victor Hugo

Yönetmen: Bora Severcan

Oyuncular: Atılgan Gümüş, Tanju Yıldırım, Cenk Bıyık, Sefa Tantoğlu, Ayça Koptur, Selen Severcan, Aslı Kodallı, Yiğit Yapıcı, Beste Görmüş

19-20 Mart Saat: 20.00

 

Romantizma

Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan

Yönetmen: Oktay Şenol

Oyuncular: Janset, Gökçe Özyol

23 Mart Saat: 20.00

Don Kişotum Ben

Yazan: Miguel de Cervantes Saavedra

Yönetmen: Emrah Eren

Oyuncular: Ozan Güven, Günay Karacaoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, İbrahim Aladağ

25-26 Mart Saat: 20.00

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Sok. 06560 Yenimahalle

Tel: 0312 413 38 50

 

ŞİNASİ SAHNESİ

 

Leenane’in Güzellik Kraliçesi

Yazan: Martin McDonagh

Yönetmen: Cüneyt Çalışkur Anısına

Oyuncular: Sumru Yavrucuk, Rüçhan Çalışkur, Hakkı Ergök, Yurdaer Okur, Serdar Yeğin

03 Mart Saat: 19.00

 

Aman Oğlum

17 Mart Saat: 19.00

 

İkinci Bahar

Yazan: Alfonso Paso

Yönetmen: Serkan Budak

Oyuncular: Cihat Tamer, Bedia Ener, Simge Selçuk, Emre Törün, Serkan Budak

25 Mart Saat: 20.30

 

Tunus Cad. No:92 06680 Çankaya

Tel: 0312 467 17 44

 

TATBİKAT SAHNESİ ANKARA

 

Bir Delinin Hatıra Defteri

Yazan: Nikolay Vasilyeviç Gogol

Yönetmen: Cem EmülerIşık

Oyuncu: Erdal Beşikçioğlu

04-12 Mart Saat: 20.30

Delirium

Yazan: Enda Walsh

Yönetmen: Elvin Beşikçioğlu

Oyuncular: Ömer Akgüllü, Melih Efeçınar, Dilan Düzgüner, Metehan Kuru, Kıvanç Kürkçü, Nil Ezgi Sonkuş, Selin Tekman

07-08 Mart Saat: 20.30

 

Tüy Kalemler

Yazan: Doug Wright

Yönetmen: Erdal Beşikçioğlu

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Saygın Soysal, Melih Efeçınar, Gökhan Soylu, Kıvanç Kürkcü, Selin Tekman, Nihan İnan

14-15 Mart Saat: 20.30

 

Güneş Sok. No: 21 Kavaklıdere

Tel: 0312 467 71 72

www.tatbikatsahnesi.com

Share.

About Author

Comments are closed.